Základné informácie - Pápay Technology s.r.o.

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Základné informácie

O firme

Základné informácie

Spoločnosť Pápay Technology s.r.o.

založil ako jediný spoločník Ing. Ľubomír Pápay v októbri 2009. Toto rozhodnutie, rozbehnúť vlastný obchod a realizovať svoje predstavy o vývoji, výrobe a dodávkach technológií, prišlo po 17 rokoch praxe v projektovaní, konštruovaní, výrobe a monáži technologických zariadení, najmä z oblasti vodného hospodárstva.

     Počas predošlých 17. rokov Ing. Pápay pracoval 3,5 roka ako projektant v spoločnosti Hydrotech a.s. a 14 rokov ako konštruktér v spoločnosti Čovspol a.s., ktorá je v súčasnosti súčasťou koncernu Veolia Water.
     Spoločnosť Pápay Technology s.r.o. sa snaží podnikať naďalej v oblasti vodného hospodárstva, kde je jej naväčšia "sila", ale neobmedzuje sa iba na túto oblasť. Zaoberá sa aj projektovaním a dodávkou rôznych technologických zariadení a kompletných technológií pre rôzne priemyselné oblasti.
      Projekcia a konštrukcia je realizovaná výhradne na 3D modelovacích nástrojoch, ktoré podporujú vysokú kvalitu a precíznosť, ktorá v konečnom dôsledku vyúsťuje do maximálnej efektívnosti vynakladania finančných prostriedkov zo strany investora. 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky